به پورتال اطلاع رساني فرمانداری سیروان خوش آمديد............برای ارتباط با فرمانداری می توانید از ایمیل sirvan.gov@gmail.com استفاده نمایید.
آرشيو اخبار
با حضور فرماندار و روسای ادارات صورت پذیرفت
راه‌اندازی میز خدمت در مسجد جامع لومار+تصاویر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیروان ، میز خدمت به مردم با محوریت فرمانداری سیروان و همکاری گسترده دستگاههای اجرایی و عمومی این شهرستان در مسجد جامع شهر لومار شهرستان سیروان برگزار گردید. در این برنامه که قبل از خطبه های نماز جمعه سیروان و با استقبال خوب مردم برگزار گردید فرماندار،بخشداران ، اعضای شورای تامین، سرپرست شهرداری و رؤسای دستگاههای اجرایی این شهرستان اقدام به مشاوره و پاسخگویی به مراجعان نمودند. جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان که جهت پاسخگویی به مراجعان در این مراسم حضور داشت؛ برگزاری میز خدمت را در راستای حقوق شهروندی ،ارتباط نزدیک دولت با مردم وپاسخگویی مسئولین دانست وبر ضرورت رسیدگی به مشکلات مردم و تلاش در جهت رفع و یا کاهش آن تأکید نمود واظهار داشت: به همین منظور و در راستای راهنمایی و مشاوره مراجعان ،جلوگیری از اتلاف وقت ورضایت هر چه بیشتر آنان ،ادارات شهرستان اقدام به برقراری میز خدمت در محل مسجد جامع لومار نموده اند. در پایان مراسم مسئولین به همراه مردم به خطبه های نماز دشمن شکن جمعه گوش فرا داده و در نماز عبادی سیاسی آن که به امامت حجة الاسلام والمسلین فریادی امام جمعه سیروان برگزار گردید، شرکت نمودند.
 ١١:٥٥ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سرپرست فرمانداري و امام جمعه سیروان با یکی از جانبازان گرانقدرشهرستان ديدار كردند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیروان، دکتر رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان ، حجت الاسلام فریادی امام جمعه شهرستان سیروان ، بخشدار مرکزی و مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان از خانواده جانباز گرانقدر ولی پرنین دیدارکردند سرپرست فرمانداری سیروان در این دیدار از اهمیت و رشادت و دلاورمردیهای رزمندگان جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس سخن گفت، همچنین به استمرار خط فکری جانبازان اشاره کرد و گفت: این مهم موجب استحکام و تامین زیرساخت های اعتقادی مبتنی بر ارزش های اسلامی شده است.
 ١٤:٥٩ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نشست صمیمی فرماندار با معتمدین شهرستان سیروان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیروان، نشست صمیمی دکتر رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان با معتمدین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد. دکتر رحیمی مقدم در این جلسه با اشاره به اهمیت حضور معتمدین و صاحبان فکر و اندیشه در پیشبرد اهداف عالی دولت در جامعه و پیشرفت امور شهرستان گفت: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از تجربیات و خرد جمعی، شناسایی مسائل و ارائه راهکار جهت مرتفع کردن مشکلات، کاستن فاصله مردم و مسئولین، اولویت‌بندی به امور در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان سیروان است . سرپرست فرمانداری سیروان بر استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه با همراهی و همفکری نمایندگان مجلس، امام جمعه محترم، شوراهای اسلامی شهر و روستا و معتمدین مردم تاکید کرد و گفت: برای توسعه همه جانبه این شهرستان باید از همه ظرفیت ها بهره گرفت. وی ضمن اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی و تعیین اهداف قابل دست‌یافت، اظهار داشت: بهره‌مندی از پتانسیل معتمدین شهرستان، صاحب‌نظران و نخبگان، باعث همفکری و برنامه‌ریزی هر چه بهتر در راستای افزایش رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با کمترین درصد خطا و هزینه می‌شود. نماینده عالی دولت در شهرستان سیروان ضمن ارائه گزارشی از خدمات انجام شده؛ نظم‌دهی ساختار اداری، هویت‌بخشی شهرستان در سطح استانی و ملی، قانون‌گرایی، شناخت نیازها، برگزاری دیدارهای عمومی فرماندار با مردم به صورت چهره به چهره، بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهرستان را از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده پس از شروع فعالیت خود در شهرستان سیروان دانست. دکتر رحیمی مقدم ادامه داد: در بحث بهداشت و درمان انشاءالله تا 22 بهمن سالجاری درمانگاههای شهرستان تجهیز می شوند و هفته ای 3 روز پزشکان متخصص در شهرستان حضور خواهند داشت واین پزشکان بصورت هفتگی نیز خانواده های محترم شهدا را ویزیت خواهند نمود. وی افزود: توجه به فرهنگ و توسعه فرهنگی شهرستان با در نظر گرفتن نقش کلیدی مردم می بایست در دستور کار مسئولین قرار گیرد.
 ١٣:٢١ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

جلسه کارگروه حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان سیروان برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیروان نهمین جلسه کارگروه حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان سیروان با حضور دکتر رحیمی مقدم و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . در ابتدای این جلسه مرشدی رییس آموزش و پرورش شهرستان و دبیر کارگروه ، دستور جلسه را قرائت و سپس اعضا محترم پیشنهادات و نقطه نظرات خود را حول دستورات جلسه ارائه نمودند . در ادامه دکتر رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه حقوق شهروندی در جامعه اسلامی خواستار اجرا و رعایت مفاد منشور حقوق شهروندی شدند . وی همچنین بر همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان در اجرای بهتر و فراگیرتر منشور حقوق شهروندی تاکید و گفت:یکی از مزایای منشور حقوق شهروندی تکریم بیش از پیش ارباب رجوع در دستگاههای اجرایی است که باید در این جهت به صورت ویژه گام برداریم. سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان افزود: اعضای کارگروه حقوق شهروندی شهرستان نسبت به بومی سازی منشور حقوق شهروندی اقدام نموده و با هماهنگی ستاد نماز جمعه میز خدمت ادارات درنماز جمعه در هفته هایی که به اسم ادارات نام گذاری شده است را اجرا نمایند. در ادامه مقرر شد تا دستگاههای اجرایی شهرستان در جهت رعایت حقوق شهروندی جلسات خود را به بعد از نماز ظهر که احتمال وجود ارباب رجوع کمتر است موکول کنند و در راستای تکریم ارباب رجوع برای ملاقات عمومی یک روز خاص در هفته را در نظر بگیرند .
 ١٣:١٨ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیروان ؛ طی مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری سیروان، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ، "حشمت اله نقدی " رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان معرفی و از خدمات سلیمانیان رئیس سابق، تجلیل شد. جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان در این جلسه گفت : خدمت به خانواده معظم شهداء و ایثارگران از بالاترین خدمتها به شمار می رود . وی با بیان این مطلب که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به معنای واقعی در میان جامعه نهادینه شود افزود : جامعه ای که در آن یاد شهداء نباشد کم کم آن جامعه از معنویت دور خواهد شد . فرماندار شهرستان سیروان تصریح کرد : گسترش فرهنگ ایثار و شهادت باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء وزنده نگه داشتن جامعه می گردد و همه مسئولین باید در کارها به یاد شهداء باشند چون همه ما مدیون خون شهداء هستیم . وی در ادامه به پیگیری مسائل مربوط به خانواده معظم شهداء و ایثارگران در ادارات اشاره نمود و گفت : مشکلات و مسائل مربوط به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و جانبازان باید از سوی مسئولین به طور جدی پیگیری و حل شود و در ادارات به گونه ای برنامه ریزی شود که خانواده های معظم شهداء به راحتی امکان ملاقات با مسئولین ادارات را داشته باشند . گفتنی است در پایان از زحمات سلیمانیان قدردانی و نقدی به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سیروان معرفی گردید.
 ٠٩:٥٧ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

جلسه ستاد هماهنگی مراسم 13 آبان شهرستان سیروان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیروان؛ جلسه ستاد هماهنگی مراسم ۱۳ آبان شهرستان سیروان به ریاست جواد رحیمی مقدم سرپرست فرمانداری سیروان و با حضور حاج آقای فریادی امام جمعه شهرستان و مسئولین ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید . رحیمی مقدم در ابتدای جلسه به تشریح وقایع اتفاق افتاده در ۱۳ آبان از جمله در سال ۱۳۴۳دستگیری و تبعید امام (ره ) به ترکیه ، سال ۱۳۵۷ شهادت تعداد ۵۴ نفر و زخمی شدن صدها نفر از دانش آموزان و دانشجویان به دست رژیم پهلوی و سال ۱۳۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام پرداخت و اعلام کرد که تفکر راهپیمایی ۱۳ آبان منحصر به امام (ره) می باشد و همه باید دنباله روی این تفکر باشیم . ایشان از همه خواستند برای حفظ ارزش های نظام و لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در این راهپیمایی حضور پر شور داشته باشند . سرپرست فرمانداری سیروان در ادامه از همه ادارات خواستند با برنامه ریزی صحیح و اصولی برای بهتر برگزار شدن این راهپیمایی همکاری نمایند . در ادامه ، اعضاء جلسه به بیان نظرات و دیدگاههای خود در راستای هرچه باشکوه برگزار شدن مراسم 13آبان بیان نمودند و مقرر گردید: مراسم راهپیمایی و تجمع دانش آموزان و مردم رأس ساعت 9:30 صبح روز یکشنبه 13 آبان ماه از مسجد جامع لومار شروع گردد و پس از طی شدن مسیر بوستان شهدای گمنام - میدان امام خمینی(ره) ، در دبیرستان فضیلت با قرائت بیانیه به پایان برسد.
 ١١:٣٤ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

خدمات تخصصی و فوق تخصصی موسسه ملی مرهم
بدینوسیله به اطلاع مردم شریف شهرستان سیروان می رساند با عنایت به سفر استانی موسسه ملی مرهم و ارائه فعالیتها و خدمات خیرخواهانه تخصصی و فوق تخصصی از 30 آبان ماه لغایت 4 آذر ماه سال جاری، افراد نیازمند به خدمات جراحی شکاف کام و شکاف لب تا تاریخ 20 آبان 1397 می توانند در سامانه اینترنتی موسسه به آدرس www.marhamportal.ir ثبت نام نمایند.
 ١٠:٠٧ - يکشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
توسط فرماندار،امام جمعه و مسئولين شهرستان صورت پذيرفت؛
استقبال و پذيرايي از زائرين اباعبدالله الحسين در موكب خادم الزهرا (س) شهرستان سيروان
به گزارش روابط عمومي فرمانداري سيروان، جواد رحيمي مقدم سرپرست فرمانداری سيروان و امام جمعه شهرستان به همراه جمعی از مسئولین ادارات در موکب خادم الزهراء(س) شهرستان سيروان مستقر در سه راهي كارزان حضور يافته و از زوار اربعين حسيني استقبال كردند. رحيمي مقدم در مراسم استقبال از زائران اربعين حسيني ضمن اظهار رضایت و تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط مردم شهرستان و ادارات و ارگان های ذی‌ربط اظهار داشت: خدای بزرگ را سپاس می گوییم که امسال نیز همچون سالهای گذشته همراه و همگام با مردم شهرستان سيروان توفیق خدمت رسانی به زوار اباعبدا... الحسین را پیدا کردیم. وي با اشاره به اينکه شهرستان سيروان در مسير تردد زائران حسيني به سمت مهران است افزود: در موکب خادم الزهرا(س) تمام تمهيدات براي پذيرايي و استفاده مناسب و در خُور زوار حسيني ديده شده است و مردم و مسئولين شهرستان سيروان با برنامه ريزي و هماهنگي هاي خوبي که داشته اند همچون سال گذشته با آمادگي کامل به استقبال زائران اربعين حسيني رفته اند.
 ١٠:٠٠ - جمعه ٤ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

دیدار وزیر نیرو از سد و نیروگاه 480 مگاواتی سیمره
به گزارش روابط عمومي فرمانداري سيروان ، رضا اردکانیان صبح امروز پس از ورود به استان ایلام، از سد و نیروگاه 480 مگاواتی سیمره بلندترین سد استان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این سد قرار گرفت. وزیر نیرو به اتفاق دکتر جلال میرزایی نماینده مردم ایلام در مجلس شوراي اسلامي و رحيمي مقدم سرپرست فرمانداري سيروان امروز در سد سیمره با اهالی روستای عرب رودبار از توابع شهرستان سیروان ديدار كرد. در این دیدار آقای دکتر میرزایی با ارائه گزارشی از وضعیت عمومی سد و مشکلاتی که بواسطه عدم پرداخت به موقع برای مردم پیش آمده خواهان تسریع در پرداخت و تعیین‌تکلیف بحث تملک اراضی بالادستی سد شد. در ادامه این دیدار نمایندگان اهالی روستاهای عرب رودبار مشکلات خود را پیرامون موضوع تملک اراضی بالادستی سد سیمره که سالهاست بلاتکلیف مانده است با وزیر در میان گذاشتند و خواستار توجه جدی به مشكلات اهالي اين منطقه شدند که در پایان وزیر قول پیگیری و مساعدت دادند.
 ٠٩:٥٩ - پنج شنبه ٣ آبان ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فرماندار در جلسه ستاد اربعین شهرستان بیان داشت؛
آمادگی کامل برای اربعین
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیروان؛ جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان سیروان با حضور سرپرست فرمانداری سیروان، معاون فرماندار، بخشداران و مسئولین کمیته های ستاد اربعین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. جواد رحیمی مقدم در این جلسه با اشاره به اهمیت ایام اربعین حسینی، اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای ایام اربعین حسینی در سیروان و استقبال از زائران اندیشیده شده است و آمادگی کامل برای برگزاری باشکوه این مراسم در شهرستان را داریم. وی عنوان کرد: امسال همانند سال‌های گذشته موکب الزهراء شهرستان سیروان در محل سه راهی کارزان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی مستقر خواهد شد. رحیمی مقدم اظهار داشت: اقدامات زیر بنایی، حمل و نقل جاده‌ای با پشتیبانی کارخانه سیمان ایلام برای ایام اربعین حسینی صورت گرفته و هیچ مشکلی نخواهیم داشت. نماینده عالی دولت در سیروان در ادامه گفت: عملیات اجرایی رفع نواقص و کمبودها در زمینه زیرساخت های اربعین از امروز به طور رسمی شروع می شود و همه دستگاه ها موظف به انجام دادن مسئولیت های خود هستند. سرپرست فرمانداری سیروان عنوان کرد: اربعین حسینی سال 97 با تلاش و فعالیت مسئولان، خدمت‌رسانی مردم و مواکب و حضور فعال نیروهای انتظامی باشکوهتر از سال‌های قبل در این شهرستان خواهد بود.
 ١٠:٠٧ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 93229
 بازدید امروز : 116
 کل بازدید : 410098
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/8437
نظرسنجی
آیا از اطلاع رسانی پورتال فرمانداری رضایت دارید؟

بله
خیر

تقویم
اوقات شرعی