به پورتال اطلاع رساني فرمانداری سیروان خوش آمديد............برای ارتباط با فرمانداری می توانید از ایمیل sirvan.gov@gmail.com استفاده نمایید.
اخبار > جلسه مشورتی دهیاران با حضور حجت موسی بیگی بخشدار مرکزی سیروان و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه مشورتی دهیاران با حضور حجت موسی بیگی بخشدار مرکزی سیروان و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد.

در این جلسه موسی بیگی بخشدار مرکزی سیروان ضمن تبریک عید سعید فطر خطاب به دهیاران گفت: باید  در انجام وظایف قانونی خود کوشا باشند و برای توسعه پایدار روستا بر اساس قانون شوراهای اسلامی ودهیاری ، رعایت قانون و مقررات و تعامل با شوراهای اسلامی وادارات را که از عوامل رشد و پیشرفت روستا می باشد تاکید نمود وافزود،با تأسی از بیانات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری در زمینه حل مشکلات مردم (دینداری، امانت داری، سلامت اخلاقی و مالی) را مد نظر داشته و در انجام امور مردم و تسریع در کار آنان کوشا باشند و همچنین با دوری از منازعات جناحی و سیاسی ،عمران و آبادانی روستاها را در اولویت کاری قرار دهند و با توده مردم مهربان و صمیمی باشند که این رابطه با مردم یک رابطه عاطفی و ایمانی باشد و به مردم محبت و با گشاده رویی برخورد نمایند و قشر محروم را فراموش ننمایند و باشفاف سازی عملکرد خود مردم عزیز رادرجریان خدمات دهیاری که از خدمات نظام ودولت جمهوری اسلامی ایران است قراردهند.
وی افزود:دهیاران باید حیطه مسؤلیت خود را شناخته و از اختیارات خود آگاهی داشته و در راستای شرح وظایف خود حرکت کنند چرا که دهیاران نمایندگان دولت در روستاها هستند و در توجه به امور ذیل نیز تلاش وافر داشته نمایند.

در ادامه موسی بیگی بخشدار مرکزی با تاکید بر لزوم نظارت دقیق دهیاران بر روند ساخت وسازها و تغییر وتحولات در روستاها افزود : هر گونه ساخت وساز در روستاها ، تغییر در بافت روستا ، واگذاری انشعابات آب ، برق وگاز و... باید با اطلاع دهیاری و بخشداری صورت پذیرد و دهیاران باید بر همه امور روستا نظارت داشته باشند .


١٢:٤٠ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٥٨    /    تعداد نمایش : ١٨٥خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10672
 بازدید امروز : 25
 کل بازدید : 405965
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2967
نظرسنجی
آیا از اطلاع رسانی پورتال فرمانداری رضایت دارید؟

بله
خیر

تقویم
اوقات شرعی